DOLAR 32,7878 % 1.53
EURO 35,1602 % 0.53
STERLIN 41,6058 % 0.85
FRANG 36,8443 % 1.98
ALTIN 2.457,99 % 2,80
BITCOIN 66.273,50 -1.218

Online Kasko Teklifi Alırken Nelere Dikkat Etmeniz Gerekir?

Finansal açıdan size bir çok artısı olan kasko, aracınızda oluşabilecek tüm hasarların telafi edilmesini sağlar. Kaza yaptığınızda eğer aracınız kullanılamayacak kadar kötü durumda ise kaskonuzun şartlarına göre size belirlenen miktarda ödeme yapılır. Ayrıca kasko poliçesine ilave yaptırabileceğiniz sağlık güvencesi ile yaralanma ve ölüm durumunda gereken desteği alabilirsiniz. Yakın çevrenizden ve arkadaşlarınızdan edinebileceğiniz en iyi kasko […]

Yayınlanma Tarihi : Google News
Online Kasko Teklifi Alırken Nelere Dikkat Etmeniz Gerekir?

Finansal açıdan size bir çok artısı olan kasko, aracınızda oluşabilecek tüm hasarların telafi edilmesini sağlar. Kaza yaptığınızda eğer aracınız kullanılamayacak kadar kötü durumda ise kaskonuzun şartlarına göre size belirlenen miktarda ödeme yapılır. Ayrıca kasko poliçesine ilave yaptırabileceğiniz sağlık güvencesi ile yaralanma ve ölüm durumunda gereken desteği alabilirsiniz. Yakın çevrenizden ve arkadaşlarınızdan edinebileceğiniz en iyi kasko şirketi yorumlar ve önerileri ile siz de aracınızın güvenliğini sağlayabilirsiniz. Bu amaca yönelik hizmet veren firmalar arasından uzun yıllar bu işi yapan şirketleri tercih edebilirsiniz.

Sektörde güvenilirliği ve sunduğu hizmetleriyle öne çıkan firmalar size en iyi desteği sunmaya çalışır. Aracınızın sigortasını yaptırırken detaylı inceleme yaparak poliçe kapsamına giren tüm ayrıntıları gözden geçirebilirsiniz. Bu size ileride oluşacak sorunlara karşı önceden tedbir almanızı sağlar. Standart kaskolar araçlarda çalınma, yangın çarpma veya başka bir araç tarafından çarpılma, devrilme ve takla atma gibi durumları kapsar. Bunların dışında oluşabilecek durumlarda poliçenizin farkını ödemeniz gerekir. Tüm kasko şirketleri kullanıcılar tarafından farklı bir talepte bulunmadığı takdirde araçlara standart poliçe teminatı uygular. Eğer siz aracınızın park ettiğiniz yerde daha güvende olmasını isterseniz poliçe teminat kapsamını genişleterek bunu sağlayabilirsiniz. Çalınmaya karşılık aracınız bir ay içinde bulunmazsa belgelerinizi sigorta şirketinize sunduğunuzda size bedeli ödenir. Siz de aracınızın daha güvende olması için kaskoya ilave teminatlar ekleyebilirsiniz. Her durumda size en iyi hizmeti sunan sigortaladim.com’dan online kasko sigortası teklifi alarak kaliteli hizmet alabilirsiniz.

En iyi hizmeti sunabilecek kasko şirketi için bazı detaylara dikkat etmek gerekir. Her kasko primi ve şartları aracın yaşına ve yapılan önceki kaza durumuna göre farklı seçeneklerle müşterilere sunulur. Bu durumları göz önünde bulundurarak çalıntı ve kaza gibi olumsuzluklarda sizin mağduriyetinizi minimuma çekebilecek kasko poliçesi yaptırmak gerekir. Aracınızın güvenliğini sağlamak amacıyla uygun primlerle yaptıracağınız kaskoyu şirket size teminatları ve limitleri açık olarak poliçede belirtir. Poliçe kapsamı dışında kalan tüm durumları sürücüler kendi ceplerinden ödemek zorunda kalır. Bu da bütçenize ekstra maliyet olarak yansır. Tüm bu koşulların dışında poliçenin süresi ve hangi teminatların kapsama alanına girdiği gibi bilgiler de incelenmelidir.

Kasko yaptırırken detaylı bir piyasa araştırması yaparak size hitap eden poliçe türünü seçebilirsiniz. Kaza anında trafikte uzun süre bekleme gibi durumlardan sizi kurtarmak adına yaptıracağınız kapsamlı poliçeler sayesinde işinizi kısa sürede çözebilirsiniz. Farklı sigorta şirketleri ile görüşerek her birinin size sağladığı avantaj ve dezavantajları karşılaştırabilirsiniz. Kasko için en iyi sigorta şirketi araştırmasında bu incelemeler oldukça önemlidir. Bu sayede size ve aracınıza sağlanan en iyi hizmetten uygun fiyatlarla faydalanma imkânı bulabilirsiniz. Farkı firma ve seçenekler arasından size indirim ve ek teminat sağlayanları seçebilirsiniz. Tamamen kişisel tercihlerin sunulduğu poliçelerle aracınızı en iyi şartlarda korumaya alabilirsiniz. Siz de bütçenizi ve aracınızın güvenliğini önceliğiniz alarak tüm firmaların tekliflerini değerlendirebilirsiniz.

Kaynak: Magazin Haberleri

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.