Web sitemizde yer alan haber içerikleri izin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz.
Turnuvalar (Kulüpler) - UEFA Avrupa Konferans Ligi
22:00
Aston Villa
2 : 4
Olympiacos Piraeus
22:00
ACF Fiorentina
2 : 2
Club Brugge
İngiltere - Premier Lig
21:30
Chelsea
2 : 0
Tottenham
Suudi Arabistan - Saudi.Prof. Ligi
18:00
AL Hazem FC
0 : 0
Al-Akhdoud Club
21:00
Al-Fateh SC
2 : 2
Al-Riyadh SC
21:00
Al-Ahli Saudi FC
4 : 1
Damac FC
Rusya - Rusya Kupası
19:15
FK Rostov
0 : 1
FC Baltika Kaliningrad
19:15
CSKA Moskova
1 : 1
FK Zenit St Petersburg
Türkiye (Diğer) - 3. Lig, Grup 1
16:00
Ayvalıkgücü Belediyespor
16:00
Edirnespor
20:00
52 Orduspor FK
2 : 2
Inegol Kafkas Genclikspor
Türkiye (Diğer) - 3. Lig, Grup 2
16:00
Turgutluspor
16:00
Efeler 09 Sfk
20:00
Karşıyaka
0 : 1
Anadolu Universitesi
Türkiye (Diğer) - 3. Lig, Grup 3
16:00
Silivrispor
1 : 1
Belediye Kütahyaspor
20:00
Viven Bornova FK
1 : 2
Kusadasispor
Turnuvalar (Kulüpler) - CONCACAF Şampiyonlar Ligi
05:15
CF Monterrey
1 : 3
Columbus Crew
Türkiye (Diğer) - 3. Lig, Grup 4
16:00
Mus 1984 Musspor
16:00
Bursa Yildirim Spor
16:00
Tokat Belediye Plevne Spor
16:00
Alanya Kestelspor
Türkiye (Diğer) - U19 Elit A
15:00
Trabzonspor
15:00
Beşiktas JK
15:00
İstanbul Başakşehir FK
15:00
Samsunspor
Portekiz - U23 Taca Revelacao
19:00
Sporting Braga
19:00
Estrela Amadora U23
Suudi Arabistan - 1.Lig
20:00
Al Safa SC (SA)
2 : 2
Jeddah Club
ABD - ABD NPSL
05:00
Las Vegas Knights FC
05:00
Las Vegas Legends
ABD - Ulusal Kadınlar Futbol Ligi
02:00
Orlando Pride
4 : 1
North Carolina Courage
03:00
Chicago Red Stars
2 : 4
Washington Spirit
05:00
Bay FC
2 : 3
Portland Thorns FC
Almanya Amatör - Bremen-Liga
19:45
Werder Bremen (A)
19:45
SV Hemelingen
Arjantin - Copa de la Liga, Reserves
21:00
CA Huracan
21:00
Boca Juniors
Azerbaycan - Birinci Lig
15:00
MOIK BAKU
1 : 3
Irevan
15:00
Zaqatala FK
15:00
Shamakhi FK
15:00
FK GARADAG LOKBATAN
15:00
Araz Saatli
BAE - Division 1
17:00
Dibba Al Fujairah
17:00
Masafi
17:00
Al Urooba UAE
17:00
Al Dhafra SCC
17:00
Al-Rams
17:00
Masfoot Sports Club
17:05
Gulf United
17:05
Gulf FC
Bahreyn - 2nd Division
19:00
Um Alhassam
0 : 1
MALKIYA CLUB
19:00
Isa Town
0 : 1
Aali
19:00
Etehad Alreef
19:00
AL Bahrain
Beyaz Rusya - Vysshaya Ligi
18:15
Dinamo Minsk
1 : 1
FC Vitebsk
20:30
Neman Grodno
1 : 0
Shakhter Soligorsk
Brezilya - Brezilya Şampiyonası, Kadınlar
21:00
CR Flamengo RJ
3 : 2
Botafogo FR RJ
21:00
America MG
1 : 1
Red Bull Bragantino SP
Brezilya - Copa do Brasil
00:00
Sousa EC PB
1 : 1
Red Bull Bragantino SP
00:00
Ypiranga FC RS
2 : 1
CA Paranaense PR
01:00
Fortaleza EC CE
0 : 0
CR Vasco da Gama RJ
02:00
America FC RN
1 : 2
SC Corinthians SP
03:30
SC Internacional RS
03:30
EC Juventude RS
03:30
CR Flamengo RJ
1 : 0
Amazonas FC A&M
Brezilya - Gaucho, Serie A2
21:00
CF Com Vida Saf RS
21:00
Ec Pelotas
Bulgaristan - B PFG
18:00
FC Strumska Slava
18:00
FC Dunav 2010
18:00
Montana
18:00
FC Maritsa Plovdiv
18:00
CHERNOMORETS BALCHIK
4 : 1
FK Spartak 1918 Varna
18:00
Liteks Lovech
18:00
PFC Belasitsa Petrich
18:00
PFC SPARTAK PLEVEN
18:00
C´Morets Burgas
18:00
FK CSKA 1948 II
18:00
FC Yantra Gabrovo
Bulgaristan - Bulgar Kupası
18:45
FK Hebar Pazardzhik
0 : 5
PFC Ludogorets 1945 Razgrad
Cezayir - Ligue 1, Reserves
19:00
ES Ben Aknoun
2 : 1
Js Kabylie
19:00
CS Constantine
19:00
Usm Alger
19:00
MC Oran
19:00
Cr Belouizdad
19:00
US Biskra
19:00
ES Setif
Cezayir - Ligue 2
17:00
Olympique Medea
4 : 0
GC Mascara
Danimarka - 1.Lig
19:00
Soenderjyske
2 : 1
FC Fredericia
Ekvador - LigaPro Primera A
03:00
CD Universidad Catolica del Ecuador
0 : 1
Barcelona SC
Ekvador - Serie B
00:30
Gualaceo SC
0 : 4
Guayaquil City FC
23:00
9 De Octubre FC
23:00
CD Independiente Juniors
El Salvador - Premier Lig, Kapanış
00:30
Jocoro FC
1 : 4
CD Luis Angel Firpo Usulutan
00:30
Santa Tecla FC
0 : 4
AD Isidro Metapan
00:30
CD Platense Municipal Zacatecoluca
1 : 1
CD Aguila
00:30
CD Dragon
3 : 1
Once Deportivo de Ahuachapan
00:30
CD Fuerte San Francisco Morazan
1 : 2
CD Municipal Limen
03:00
Alianza FC San Salvador
0 : 0
CD Fas
El Salvador - Segunda Division
00:00
CD Once Lobos Chalchuapa
3 : 3
CD San Pablo Municipal
00:00
CD Fuerte Aguilares
0 : 0
CD Racing Junior de Armenia
00:00
CD Titan
3 : 1
FC Los Laureles
00:00
CD Inca
3 : 0
Csd Vendaval
00:00
CD. Cacahuatique
1 : 2
CD El Roble de Ilobasco
00:00
CD Cruzeiro
2 : 1
CD Pipil
00:00
Atletico Balboa
3 : 4
Corinto FC
Ermenistan - Premier Lig
15:00
FC Van Charentsavan
0 : 5
FC Ararat-Armenia
15:00
FC West Armenia
1 : 4
FC Pyunik Yerevan
Estonya - Meistriliiga Kadınlar
19:00
Tallinna FC Flora
19:00
Viimsi JK
Etiyopya - Premier Lig
15:00
Adama City FC
15:00
Shashemene Kenema
18:00
Bahir Dar Kenema FC
1 : 0
Dire Dawa Kenema FC
Fas - Fas Kupası
22:00
Rs Berkane
22:00
AS Far Rabat
Gana - FA Cup
18:00
Dreams FC
18:00
Soccer Intellectuals FC
Guatemala - Liga Nacional, Kapanış
00:00
Deportivo Mixco
1 : 0
Antigua GFC
Güney Afrika - Premiership
20:30
Kaizer Chiefs
1 : 5
Mamelodi Sundowns
Gürcistan - Erovnuli Liga
14:00
FC Samtredia
0 : 3
FC Iberia 1999
15:00
FC Kolkheti-1913 Poti
15:00
FC Samgurali Tskaltubo
15:00
FC Dinamo Tbilisi
15:00
FC Iberia 1999
15:00
FC Dinamo Batumi
15:00
FC Telavi
15:00
FC Gagra
15:00
FC Samtredia
15:00
FC Dila Gori
15:00
Torpedo Kutaisi
19:00
FC Telavi
0 : 1
FC Dila Gori
20:00
Torpedo Kutaisi
0 : 0
FC Dinamo Tbilisi
Honduras - Liga Nacional, Düşme Playoffları
00:00
CD Vida La Ceiba
1 : 0
Lobos UPNFM
Honduras - Liga Nacional. Kapanış
04:00
Real CD Espana San Pedro Sula
1 : 0
CD Olimpia Tegucigalpa
İngiltere Amator - Premier Lig Kupası
21:00
Tottenham Hotspur FC
21:00
Nottingham Forest FC
İran - Azadegan Ligi
16:30
Saipa
16:30
Chador Malu Yazd
16:30
FC Darya Caspian Babol
16:30
Mes Shahr-e Babak
16:45
Damash Gilan FC
16:45
Shahre Raz Shiraz
16:45
Khosheh Talaei
16:45
Ario Eslamshahr
16:45
Shahrdari Astara
16:45
Esteghlal Mollasani
17:15
Mes Kerman FC
17:15
Shahin Bandar Ameri
17:30
Fajr Sepasi FC
17:30
Kheybar Khorramabad FC
17:45
Naft Gachsaran
17:45
Mes Sungun Varzaghan
17:45
Naft Masjed Soleyman FC
0 : 0
FC Pars Jonoubi Jam
İsrail - Alef Ligi
16:00
Hapoel Bueine
16:00
Hapoel Raanana FC
19:30
Hapoel Herzelia FC
19:30
Maccabi Yavne
İsrail - Ligat Al, Kadınlar
18:30
Maccabi Kishronot Hadera
18:30
Bnot Netanya FC
18:40
Kiryat Gat SC
18:40
Hapoel Petach-Tikva
20:30
ASA Tel Aviv University SC
20:30
Hapoel Katamon Jerusalem
20:30
Hapoel Raanana
20:30
Hapoel Nir Ramat Hasharon
İsrail - Ulusal Lig
19:00
Maccabi Herzelia
1 : 1
Hapoel Nir Ramat Hasharon FC
İsveç - 2. Lig, Vastra Gotaland
20:00
Varbergs GIF FK
20:00
Landvetter IS
İzlanda - Besta deild, Kadınlar
21:00
Thor/KA
21:00
Throttur Reykjavik
21:00
Valur Reykjavik
21:00
Vikingur Reykjavik
22:15
Fylkir Reykjavik
22:15
Keflavik IF
Japonya - WE Ligi, Kadınlar
06:00
INAC Kobe Leonessa
3 : 0
Chifure AS Elfen Saitama
07:00
JEF United Ichihara Chiba
1 : 1
Kanagawa Sagamihara
11:00
Tokyo Verdy Beleza
2 : 1
Albirex Niigata
Kamerun - Elite One
16:00
UNION SPORTIVE DE DOUALA
16:00
Fovu De Baham
18:00
Fauve Azur de Yaounde
18:00
Apejes De Mfou
18:00
Ums De Loum
1 : 1
AIGLE ROYAL DE LA MENOUA
18:00
ASTRES FC DE DOUALA
18:00
Avion Academy
18:00
AS Fortuna
18:00
Bamboutos Fc De Mbouda
Kanada - Kanada Şampiyonası
02:00
Atletico Ottawa
7 : 0
Valour FC
02:00
Forge FC Hamilton
3 : 1
York United FC
05:00
Pacific FC
1 : 1
Vancouver TSS FC Rovers
Kazakistan - Birinci Lig
13:00
SD Family FC
13:00
FK Kyran Shymkent
13:00
Jetisay FC
5 : 2
Yassi Turkestan
16:00
Kaisar Kyzylorda Reserve
0 : 0
Okzhetpes Kokshetau
16:00
Taraz
16:00
Akzhaiyk Uralsk
Kolombiya - Primera B
23:00
Itagui Leones FC
2 : 0
Union Magdalena
23:30
Barranquilla FC
23:30
Real Cartagena FC
23:30
Boca Juniors de Cali
0 : 0
Deportes Quindio
23:30
CD Real San Andres
0 : 0
Cucuta Deportivo FC
Kore Cumhuriyeti - WK-Ligi
13:00
Incheon Hyundai Steel Red Angels
13:00
Changnyeong WFC
13:00
Gyeongju FC
13:00
Sejong Sportstoto WFC
13:00
Seoul City WFC
13:00
Mungyeong Sangmu Wfc
13:00
Suwon WFC
13:00
Hwacheon Kspo FC
Kosta Rika - Premier Lig, Kapanış
00:00
Puntarenas
00:00
Deportivo Saprissa San Jose
00:00
Cartagines
0 : 2
Perez Zeledon
03:00
Perez Zeledon
03:00
Herediano
03:00
Sporting FC
03:00
LD Alajuelense
Kuveyt - Premier Lig
17:35
Al-Salmiya SC
17:35
Al-Fehaheel
18:55
Al-Fehaheel
18:55
Al Kuwait SC
20:20
Al Arabi
20:20
Al Kuwait SC
Letonya - Virsliga
18:00
FK Tukums 2000/TSS
0 : 0
FK Liepaja
19:00
Riga FC
2 : 0
Grobinas SC/LFS
Litvanya - 1 Lyga
18:00
FK Babrungas Plunge
18:00
FK Tauras Taurage
Litvanya - A Lyga
18:00
FC Dziugas Telsiai
2 : 1
DFK Dainava Alytus
18:00
FK Transinvest
3 : 2
FK Kauno Zalgiris
19:00
FK Panevezys
1 : 0
FK Suduva Marijampole
Mali - Ligue 1
19:30
Djoliba AC
19:30
AS Real Bamako
21:30
Binga FC
21:30
AS Bakaridjan
Malta - Premier Lig
19:00
Sliema Wanderers
3 : 0
Sirens FC
21:30
Valetta
5 : 2
Gudja United
Meksika - Liga Premier Serie A
01:30
Tritones Vallarta MFC
0 : 1
Alacranes de Durango
02:00
Inter Playa Del Carmen
0 : 1
Tampico Madero FC
02:00
Aguacateros de Periban FC
1 : 2
Irapuato
04:00
Cimarrones de Sonora FC II
1 : 0
Leones Negros Udg II
04:00
CF Orgullo Reynosa
0 : 1
Gavilanes de Matamoros
04:00
UA Zacatecas
1 : 3
Tecos FC
04:15
Petroleros de Salamanca FC
1 : 0
Deportiva Venados
Meksika - Liga Premier Serie B
01:00
Artesanos Metepec FC
0 : 0
Aguacateros CD Uruapan
04:00
Santiago FC
1 : 0
CD Ayense AC
Meksika - U23 Liga MX
18:00
Club Leon U23
2 : 2
Atletico San Luis U23
19:00
FC Juarez U23
19:00
Necaxa U23
Mısır - Premier Lig
19:00
Zamalek SC
1 : 0
National Bank Of Egypt SC
19:00
Future FC
0 : 0
Talaea El Gaish
Nikaragua - Premier Lig
04:00
CD Ocotal
2 : 1
CD Walter Ferretti
05:00
Managua FC
2 : 3
ART Municipal Jalapa
Norveç - 3. Küme Grup 2
19:30
Madla
19:30
Staal Joerpeland IL
Norveç - NM Kupası, Bayanlar
20:00
Bryne FK
20:00
Haugesund
Peru - Liga Femenina
23:00
FC Killas
23:00
Universidad San Antonio Abad
Polonya - CLJ
12:00
Gornik Zabrze
1 : 0
Lech Poznan
12:00
Legia Warszawa
12:00
Polonia Warszawa
12:00
Bialystok
2 : 1
Arka Gdynia
Polonya - Puchar Polski
17:00
MKS Pogon Szczecin
1 : 2
Wisla Krakow
Romanya - Liga 2
17:00
CS Mioveni
3 : 1
AFK Csikszereda Miercurea Ciuc
Ruanda - Rwanda Premier Ligi
16:00
Marines FC Gisenyi
16:00
Musanze
Sırbistan - Prva Liga
17:00
OFK Vrsac
17:00
Novi Sad
19:00
Gfk Dubocica
19:00
FK Mladost Gat
19:00
FK Kolubara Lazarevac
19:00
FK Radnicki Beograd
19:00
FK Metalac Gornji Milanovac
19:00
FK Sloboda Uzice
Sırbistan - Superliga
17:00
FK Radnicki 1923 Kragujevac
3 : 2
Mladost Lucani
17:55
FK Partizan Belgrade
2 : 3
FK Vojvodina Novi Sad
19:30
FK Cukaricki Belgrade
2 : 0
FK Napredak Krusevac
20:00
FK Crvena Zvezda Belgrade
2 : 1
FK TSC Backa Topola
Tanzanya - Premiyer Lig
16:00
Mashujaa FC
16:00
Kmc FC
18:00
Coastal Union FC
18:00
Singida Fountain Gate FC
21:00
Namungo FC
21:00
Geita Gold FC
Uganda - Premier Lig
16:00
Updf FC
1 : 0
Soltilo Bright Stars FC
16:00
Wakiso Giants FC
16:00
Gaddafi FC
Uluslararası Gençlik Ligi - U23 AFC Asya Kupası
18:30
Irak
2 : 1
Endonezya
Ürdün - Jordan Ligi
18:00
Al-Jalil
0 : 4
Al Faisaly (Jor)
20:45
Al Wehdat Jor
20:45
AL Salt
Venezuela - Premier Lig
00:00
Portuguesa FC
1 : 1
Academia Puerto Cabello
02:30
Angostura FC
1 : 1
Carabobo FC
Yunanistan - U19 Süper Ligi
12:00
Lamia 1964
0 : 3
Olympiacos FC
Tercihlerinizi ve tekrar ziyaretlerinizi hatırlayarak size en uygun deneyimi sunmak için web sitemizde çerezleri kullanıyoruz. “Tümünü Kabul Et” seçeneğine tıklayarak Tüm çerezlerin kullanımına izin vermiş olursunuz. Ancak, kontrollü bir onay vermek için "Çerez Ayarları"nı ziyaret edebilirsiniz.
Bu web sitesi, siz web sitesinde gezinirken deneyiminizi geliştirmek için tanımlama bilgileri kullanır. Bunlardan gerekli olarak sınıflandırılan çerezler, web sitesinin temel işlevlerinin çalışması için gerekli olduğu için tarayıcınızda saklanır. Ayrıca, bu web sitesini nasıl kullandığınızı analiz etmemize ve anlamamıza yardımcı olan üçüncü taraf çerezleri kullanıyoruz. Bu çerezler, yalnızca sizin izniniz ile tarayıcınızda saklanacaktır. Ayrıca bu çerezleri devre dışı bırakma seçeneğiniz de vardır. Ancak bu çerezlerden bazılarını devre dışı bırakmak, tarama deneyiminizi etkileyebilir.
İşlevsel çerezler, web sitesinin içeriğinin sosyal medya platformlarında paylaşılması, geri bildirimlerin toplanması ve diğer üçüncü taraf özellikleri gibi belirli işlevlerin yerine getirilmesine yardımcı olur.
Performans çerezleri, ziyaretçiler için daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunmaya yardımcı olan web sitesinin temel performans indekslerini anlamak ve analiz etmek için kullanılır.
Analitik çerezler, ziyaretçilerin web sitesiyle nasıl etkileşime girdiğini anlamak için kullanılır. Bu çerezler, ziyaretçi sayısı, hemen çıkma oranı, trafik kaynağı vb. ölçümler hakkında bilgi sağlamaya yardımcı olur.
Reklam çerezleri, ziyaretçilere alakalı reklamlar ve pazarlama kampanyaları sağlamak için kullanılır. Bu çerezler, web sitelerinde ziyaretçileri izler ve özelleştirilmiş reklamlar sağlamak için bilgi toplar.
Web sitesinin düzgün çalışması için gerekli çerezler kesinlikle gereklidir. Bu çerezler, web sitesinin temel işlevlerini ve güvenlik özelliklerini anonim olarak sağlar.