DOLAR 28,8760 % -0.2
EURO 31,5760 % -0.63
STERLIN 36,5293 % -0.57
FRANG 32,9896 % -0.37
ALTIN 1.891,72 % -0,51
BITCOIN 1.093.703 -1.14

Yurt odasında ölü bulunmuştu… Öğretmeninden yürek yakan paylaşım

Olay, Denizli’nin Pamukkale ilçesi Yunusemre Mahallesinde bulunan bir üniversite yurdunda meydana geldi. Edinilen bilgiye nazaran, Sakarya’nın …

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News

Olay, Denizli’nin Pamukkale ilçesi Yunusemre Mahallesinde bulunan bir üniversite yurdunda meydana geldi. Edinilen bilgiye nazaran, Sakarya’nın Karasu ilçesinde yaşayan ve üniversite okumak için Denizli’ye giden 22 yaşındaki Melike Baki, kaldığı yurtta meyyit olarak bulunmuştu. Kuşkulu vefata ait inceleme devam ederken, gencin lisedeki vücut eğitim öğretmeni Baki ile yaptığı son konuşmaları toplumsal medya hesabı üzerinden paylaştı.

Pamukkale Vücut Eğitimi ve Spor Yüksekokulu öğrencisi olan ve mezun olduktan sonra çok sevdiği öğretmeni üzere vücut eğitimi öğretmeni olma hayali kuran Melike Baki’nin, örnek aldığı Ayşegül Demirbaş Örgen ile olan son yazışmaları yürek dağladı.

Öğrencisi Baki’yle yaptığı yazışmaları toplumsal medya hesabında paylaşan Demirbaş Örgen, “Ah Melike, canım öğrencim. Yaktın ciğerimi, paramparça ettin, dağıttın, savurdun her yere. Daha hayatının baharında nerden çıktı artık bu ayrılık? Ölümdü ismi, ne vakit, nereden geleceği belirli olmayan. Zengini, yoksulu, yaşlıyı genci ayırt etmeyen ancak soğukluğunu her vakit hissettiren. Çok erken oldu bu veda. Daha hayallerinin benimle olan kısmını gerçekleştirecektik birlikte. Mezun olmana az kalmıştı, daha vücut eğitimi öğretmeni olacaktın. Kelamımız vardı fakat yarım kaldı. Yerin cennet bahçeleri olsun hoş Melikem. Allah, ailene sabırların en büyüğünü versin inşallah. Seni hiç unutmayacağım” tabirlerine yer verdi.

Hayatını kaybeden gencin cenazesi ise, Sakarya’nın Karasu ilçesinde bulunan Gölköprü Mahalle Merkez Mescidinde öğlen namazını müteakip kılınacak cenaze namazının akabinde son seyahatine uğurlanacak.

Memurlar

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.