DOLAR 28,8760 % -0.2
EURO 31,5760 % -0.63
STERLIN 36,5293 % -0.57
FRANG 32,9896 % -0.37
ALTIN 1.891,72 % -0,51
BITCOIN 1.093.703 -1.14

Set çalışanına hakaret eden Deniz Çakır, savcılığa şikayet edildi

Masumiyet dizisi ile ekranlara gelen oyuncu Deniz Çakır’ın başı yeniden kaygıda. Teze nazaran dizinin kostüm asistanı olan Çağatay Görgen, 6 Mart …

Yayınlanma Tarihi : Google News

Masumiyet dizisi ile ekranlara gelen oyuncu Deniz Çakır‘ın başı yeniden kaygıda. Teze nazaran dizinin kostüm asistanı olan Çağatay Görgen, 6 Mart’ta Çakır tarafından hakarete ve mobbinge uğradı. Yaşadığı olayın akabinde Görgen, savcılığa hata duyurusunda bulundu.

KOSTÜM ASİSTANI SAATLERCE AĞLAMIŞ

Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı’na sunulan dilekçede, bir oyuncunun kıyafetinde karışıklık yaşandığı ve Çakır’ın kostüm asistanı Görgen’e bağırmaya başladığı ve “Ne biçim iş yapıyorsunuz. Birinci kez mı çalışıyorsunuz?” sözlerini kullandığı yer aldı. Tüm set ve 10’dan fazla çalışanın olduğu ortamda Deniz Çakır’ın Çağatay Görgen’e hakaret ve küfür ettiği belirtilerek, dilekçede, “Müvekkilim de bunun üzerine seti terk ederek büyük bir ıstırap içerisinde karavana gidip saatlerce ağlamış, çok büyük bir ıstırap ve utanç duymuştur” denildi.

“BANA KARŞI HAKARETTE BULUNDU”

Öte yandan Çağatay Görgen ise, “Yıllardır bu kesimin içindeyim. Hiçbir oyuncuyla, hiçbir takım arkadaşımla ve üretimle bu kadar karşı karşıya gelmedim. Kendisiyle de gelmezdim lakin neden olduğunu bilmediğim bir biçimde birden, ani çıkışlarıyla bana karşı hakaret, küfür içeren ve rencide edici sözlerde bulundu” diye konuştu.

“ONU GÖRÜRSEM KIYAMETİ KOPARTIRIM”

Bunun yanı sıra ünlü oyuncunun kostüm asistanını sette istemediğini ve “Onu görürsem, kıyameti kopartırım. Neyse parası ben veririm. O gitsin” biçiminde kelamlar söylediği argüman edildi. Dilekçede, üretim şirketi yetkililerinin istifa dilekçesi hazırlayarak, Görgen’den imzalamasını istedikleri de yer aldı. Dilekçede, ‘basit hakaret suçu’ işlediği savunulan Deniz Çakır hakkında gerekli soruşturmanın yapılarak kamu davası açılması ve Çakır’ın cezalandırılması talep edildi.

Haberler.com

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.