DOLAR 28,8620 % -0.27
EURO 31,6220 % -0.49
STERLIN 36,6131 % -0.34
FRANG 32,9985 % -0.33
ALTIN 1.893,97 % -0,39
BITCOIN 1.093.611 -1.299

Eski karısının fotoğraflarını eş değiştirme sitesinde paylaştı

Liverpool’da polis memuru Alan Friday, bir eş değiştirme sitesinde, eski karısının fotoğrafıyla profil oluşturdu. Lakin karısının haberi bile …

Yayınlanma Tarihi : Google News

Liverpool’da polis memuru Alan Friday, bir eş değiştirme sitesinde, eski karısının fotoğrafıyla profil oluşturdu. Lakin karısının haberi bile olmadan fotoğraflarını kullanan adamın profilini Andrea Church’ü tanıyan bir aile dostu görerek çabucak yakınlarına haber verdi. Dehşete kapılan polis memuru, “Yanlış bir şey yaptım, işimi kaybedeceğim” derken, daha sonra eski karısının onu şikayet etmesini engellemek için bayanı telefonla taciz etmeye başladı.

“BU HALDE KULLANILABİLECEĞİMİ DÜŞÜNMEZDİM”

42 yaşındaki Andrea Church ise eski kocasının neden fotoğraflarını paylaştığını anlamadığını, o günden beri yıkıma uğradığını söyledi. “Fotoğrafta giyinik bile olsam, güya bin kişinin bana dokunduğunu hissettim. Beni bu formda kullanabileceğini düşünmezdim. Birini tanıdığını düşündüğünüzde, ancak onun bu türlü şeyler yapacak biri olmadığını sandığınızda, kimseye güvenemez hale geliyorsunuz” dedi.

“KAPIMA DAYANIP TEKMELİYOR”

Olayın akabinde bayan, partide telefonuna gelen bir bildiriyle eski eşinin tekrardan onun fotoğraflarını kullandığını fark etti. Yaşadıklarını anlatan bayan, “Ona uygun davranmam gerekiyordu, aksi halde kapıma gelip tekmeler savurup durmadan telefonla arıyordu” tabirlerinde bulundu.

CAMIN GERİSİNDEN DURUYORDU

Eski eşinin kendisini arayarak, “Yine yaptım, yeniden yaptım, işimi kaybedeceğim, her şeyimi kaybedeceğim” dediğini söyledi. İşvereni yanında olduğu için durumu aşikâr etmemeye çalıştığını, fakat bir seferinde telefonu müdürünün açarak kendisini rahatsız etmeyi bırakmasını söylediğini, akabinde kız kardeşiyle yaşadığı konutun kapısının ısrarla çaldığını ve camın gerisinden göründüğünü söyledi.

“BENİ TANIYAN BİRİNİN GÖRECEĞİNİ BİLMİYORDUM”

Lakin polis memuru mahkemeye, bu fotoğraflardan eşinin haberinin olduğu, boşandıktan sonra daima irtibat halinde olduklarını, ilgiyi yine başlatmak istediğini öne sürdü. Boşandıktan sonra neden tekrar eş değiştirme sitesinde eşinin fotoğrafını paylaştığının sorulmasına ise, “Sitede geziniyordum ve eşimin giyinik bir fotoğrafını oraya gönderdim, bayan üzere davranıp, Laura ismiyle bir yaş uydurdum, beni tanıyan birini göreceğini beklemiyordum” dedi.

Polis memuru kamu cezası aldı ve soruşturması devam ediyor.

Haberler.com

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.